Taldea

Pertsona hauek osatzen dute lan-taldea:

Zuzendaria Joxean Fernández filmoteca@filmotecavasca.com

Kontserbazio Saila Ion López ion@filmotecavasca.com 

Zuzendaritzako Idazkaritza Mª Carmen Ausán maricarmen@filmotecavasca.com

Sailen Koordinazioa Maider Zendoia maider@filmotecavasca.com

Dokumentazio, Artxibo eta Digitalizazio Saila: María Lopetegui maria@filmotecavasca.com, Jone Mendikute jone@filmotecavasca.com

Sail Teknikoa Nere Pagola nere@filmotecavasca.com, Borja Díez borja@filmotecavasca.com

Kimuak Txema Muñoz kimuak@filmotecavasca.com, Esther Cabero kimuak@filmotecavasca.com

Non gaude

Tabakalera
Andre Zigarrogileen plaza, 1 (2. solairua)
20012 Donostia

Kokatu gaitzazu mapan

Kontaktua

Euskadiko Filmategia Fundazioaren Patronatua ondorengo erakundeek osatzen dute

Euskadiko Filmategia Fundazioa ondorengo erakundeak finantzatzen du

Ikusentzunezko Arteen eta Zinematografiaren Institutuaren laguntzarekin hobetutako web gunea.